חידוש מעליות למראה עדכני ומושלם

אם אתם רוצים להפוך את הבניין שלכם להרבה יותר יוקרתי, מרשים ואיכותי בפעולה אחת פשוטה, אתם כנראה צריכים חידוש מעליות. אם תחדשו את המעלית שלכם אפילו בהחלפת דקורציה הפנימית בלבד, השינוי יהיה מורגש ביותר.

חידוש מעליות למראה עדכני

להציב את המעלית בסטנדרטים העדכניים


תמ"א 38 הביאה לעולם הרבה מעליות חדשו שנבנו בבנייני מגורים משותפים והציבו את הסטנדרט החדש והעדכני ביותר בכל בניין ולו הישן ביותר. כיום אנשים רבים נהנים מהמעלית כשהם צריכים לרדת ולעלות אפילו מספר קומות ספורות, אך לא תמיד הנסיעה הזו כל כך איכותית. גם בבניינים שהקימו מעלית לפני כמה שנים במסגרת תמ"א וגם בניינים שהייתה בהם מעלית עוד מהקמתם, ככל הנראה היא לא עומדת בסטנדרטים העכשוויים ובית איכותי ביותר תקבלו רק אחרי חידוש מעליות שיהפוך אותה ליוקרתית.

חידוש מעליות למראה חדיש ומושלם


  • חידוש מעליות למראה עדכני יגרום לכם לשפשף את העיניים כשתראו אותה כשהיא גמורה. היא לא תהיה דומה בכלל למעלית הקודמת שהייתה לכם ולמעשה מדובר באותה מעלית בדיוק, פשוט החליפו את החלקים הישנים בכמה שיפורים. במקום לסבול את המתכות המתקלפות שנמצאות בציפוי הפנימי תוכלו ליהנות מנירוסטה איכותית וחלקה שתשדר יוקרה לכל עבר. בשילוב עם עץ ופורמייקה תוכלו לקבל מראה שיכולתם לראות רק בבנייני משרדים יוקרתיים.
  • גם גופי התאורה מוחלפים בחידוש מעליות. ניתן להתקין מנורות לד איכותיות וניתן להתקין מנורות ליבון כך שתקבלו את המראה המושלם גם כשתביטו במראה על עצמכם. התאורה היא נקודה חשובה במעלית והיא אחד מהפרמטרים החשובים לאווירה שיש בה.
  • דלת המעלית גם היא תתחלף ותוכל לספק לכם עיצוב אפילו מבחוץ. לא עוד דלת מעלית שנפתחת כמו דלת רגילה ולא כל כך נוח להיכנס אליה, דלת חדישה תהיה חלק מהשגרה שלכם בלי שאתם דוחפים שום דבר. זמן גם לחדש את המערכת אם החלטתם ללכת על חידוש מעליות חשוב לבדוק את האפשרות לחדש גם חלקים אחרים שבה. זה זמן מעולה לבדוק את מערכת הפיקוד של המעלית ואת כל החלקים ובמידת הצורך להחליף אותם, בעיקר אם יש חריקות או קולות רקע בזמן פעולת המעלית.

זמן גם לחדש את המערכת

אם החלטתם ללכת על חידוש מעליות חשוב לבדוק את האפשרות לחדש גם חלקים אחרים שבה. זה זמן מעולה לבדוק את מערכת הפיקוד של המעלית ואת כל החלקים ובמידת הצורך להחליף אותם, בעיקר אם יש חריקות או קולות רקע בזמן פעולת המעלית.

תגובות

רשומות פופולריות