חידוש מעליות לבניינים

כדי לחדש מעליות יש צורך במקצוענים שמבינים כיצד לעבוד ומה אפשר להוציא מכל מעלית. אם נראה לכם שהמעלית שלכם ישנה או קטנה מידי עבור חידוש מעליות אתם טועים, כי אפילו מעליות במצב רע מאוד ניתן להפוך למעליות יוקרה נאות ומרשימות.

לשמור על המעלית תקינה ואיכותית

כל מעלית יכולה לפעול בצורה מושלמת שבוע או חודש אחרי שהיא הותקנה אך לאחר מכן כמו כל מוצר חשמלי ובעיקר מתקן שפועל ללא הפסקה כל היום, היא יכולה להתקלקל. אמנם היא מתקן עמיד יחסית והיא צריכה לעבור בדיקות תקינות כל שנה בממוצע בבתים משותפים, אך בדיקות התקינות האלו לא תמיד יהיו סמליות בלבד ולעתים יעלו על בעיות שיש במעלית, לעתים בעיות חמורות. זה בדיוק הזמן לעבור להזמין חברה מקצועית לתהליך חידוש מעליות, וכך תוכלו ליהנות ממנה בכל שימוש.
חידוש מעליות
חידוש מעליות לבניינים: מתי יש בו צורך?

  • תהליך חידוש מעליות מתבצע בשני רבדים, במישור הדקורטיבי ובמישור המערכתי. בכל מקרה כשיש בעיות במערכת, מומלץ לבצע חידוש מעליות גם בפן הדקורטיבי וכך על הדרך להקנות למעלית מראה מרשים יותר.
  • אחרי בדיקת תקינות יכול להיות שחברת המעליות שהגיע לבדוק תבשר לוועד הבית שיש צורך לעבור מספר תיקונים. במקרים כאלו חידוש המעליות יתבצע רק בשיפור או חידוש החלקים שמרכיבים אותה כמו כבלים, דלתות או החלפת מחשב המעלית שמנווט את פעולתה.
  • יש הרבה בניינים, ביניהם בתים משותפים רבי קומות ובנייני משרדים, שמחליטים להשקיע כסף ולשפץ את המעלית ולא בגלל שהיא עושה בעיות. לעתים, המעליות האלו פועלות בצורה נפלאה ואפילו נראות לא רע. הלקוחות האלו מעוניינים בחידוש מעליות שיציב את המעלית בסטנדרט הכי גבוה, כי ביחס למחיר זה משתלם מאוד לטווח הארוך ומעלה את ערך הבניין כולו.

כיצד משלמים על החידוש?

אי אפשר לשלם על חידוש מעלית לבד כיוון שמדובר בסכומים גבוהים מאוד שיכולים להגיע למעל מאה אלף שקלים, אלא אם מדובר בבית פרטי שאז המשימה היא כולה של בעל הבית, ובדרך כלל מתחלקים בזה בין כל הדיירים בצורה הולמת. בדרך כלל הקומה הראשונה, שבכל מקרה לא משתמשת במעלית, לא משלמת כלל והקומה השנייה משלמת רק כמה אחוזים אך זה נתון לדיון בין הדיירים.

תגובות

רשומות פופולריות